... robíme šperky viac ako 20 rokov

Zásnubné obrúčky z červeného zlata

Zásnubné obrúčky z červeného zlata. Ak ste sa rozhodol požiadať svoju milú o ruku a chcete ju skutočne potešiť, vyberte si u nás zo širokej ponuky zásnubných prsteňov z červeného zlata. Červené zlato pripomína ružový západ slnka a hodí sa pre romantické duše, pokiaľ teda Vaša milá je romantička, určite sa jeho kúpou trafíte do jej štýlu.

Navštívte naše zlatníctvo v Brne, len hodinu cesty od Bratislavy

Sme schopní vytvoriť Vám zásnubné prstene z červeného zlata presne na mieru, odporúčame Vám priniesť k nám iný prsteň, ktorý bežne nosí, a podľa neho zistíme rozmer. Ozdobu prsteňa následne vyberiete podľa vkusu Vašej priateľky.

Zásnuby potvrdzujú Vášmu okolí vážnosť Vášho vzájomného vzťahu, zvážte teda, aké zvolíte vhodné miesto k žiadosti o ruku. Takto slávnostné chvíle sa hodí na verejnosti do pekného prostredia, možno ale Vaša priateľka uvíta oslavu Vašej spoločnej budúcnosti radšej v súkromí. Pamätať si ju budete obaja po zvyšok života. Prajeme Vám, nech je odpoveď Vašej vyvolenej kladná. Náš zásnubný prsteň k tomu iste svojim ružovým leskom prispeje.