... robíme šperky viac ako 20 rokov

Zlaté svadobné obrúčky. Biele, žlté a červené zlato

Výroba svadobných obrúček zo zlata s diamantom alebo zirkónom. Pozrite sa na ponuku luxusných, ale lacných svadobných obrúček.

Svadobné obrúčky z bieleho, žltého a červeného zlata

Svadobné obrúčky vyrábame zo 14 karátového zlata, ktoré sa hodí najlepšie pre výrobu šperkov. Vybrať si ich môžete v žltom, bielom a v červenom prevedení alebo ich kombináciu.

Katalóg obsahuje ako luxusné svadobné obrúčky, tak aj lacné svadobné obrúčky nebo zásnubné obrúčky. Všetky modely obrúček si u nás môžete prezrieť a vyskúšať. Pretože sme výrobcovia, zhotovíme Vám luxusné zlaté obrúčky a obrúčky aj za lacné ceny. Ceny všetkých svadobných obrúček sú v katalógu uvedené vždy za pár.

Všetky parametre svadobných obrúček všetkých vzorov, ako je šírka, sila, farebná kombinácia, veľkosť a počet kameňov, spôsob matovanie dokážeme meniť podľa Vašichpredstáv.

Jednotlivé modely obrúček je možné rôzne kombinovať medzi sebou, môžete tiež uplatniť svoju vlastnú fantáziu. Nekonečná variabilita zlatých svadobných obrúček je možná len vďaka tomu, že ide výlučne o našu ručnú prácu. Uvedené ceny sú v prevedení svadobná obrúčka so zirkónmi. Všetky možno však vyrobiť aj ako diamantové svadobné obrúčky.