... robíme šperky viac ako 20 rokov

Niečo málo o výrobe svadobných obrúček

K výrobe svadobných obrúček používame tie najtvrdšie zliatiny zlata, aby dochádzalo k čo najmenšiemu opotrebeniu pri nosení. Vyrábame z najtvrdšej a zároveň najbelší zliatiny bieleho zlata dostupné na trhu.

U našich obrúček z bieleho zlata Vám vďaka tomu nehrozí nežiaduce zmena farby po opotrebení rhodiovania, obrúčky nikdy nezožltnú, aniškrabance na nich nebudú toľko vidieť. U bielych obrúček kombinovaných so žltým a červeným zlatom vydržia farby nastálo, pretože farebnosť je docielená skladaním z viacerých častí rôznych farieb zlata, nikdy len ich povrchovým farbením.

Veľkú starostlivosť venujeme najmä zasadení kameňov, kvalita zasadenia je pri výrobe hneď niekoľkými spôsobmi kontrolovaná.

Vykonávame všetok servis, záručný aj pozáručný, ktorý zahŕňa úpravu veľkostí. Navyše si môžete aj nechať obnoviť povrch a vaše obrúčky budú teda aj po rokoch nosenia ako nové.

Veríme, že pre toho, kto hľadá originálne, osobité a kvalitne vyrobené obrúčky za prijateľnú cenu, budú práve tie naše obrúčky tou správnou voľbou.